Zmiany w naszym zespole

3person770

Dzieje się u nas na pokładzie. Ewa Sętowska dołączyła do zespołu SHAKE HANDS. Po prawie roku do Brand Support powróciła Katarzyna Zegarowska-Strzelczyk, natomiast zastępująca ją Karolina Parol wsparła dział client service.

Ewa Sętowska pełniła dotychczas funkcję account managera w dziale client service Brand Support. Odpowiadała za realizację bieżących projektów dla Ferrero Polska. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach Adnova i GPD Advertising, a ostatnio w FaceAddicted, gdzie zaraziła się pasją do mediów społecznościowych. Teraz Sętowska wesprze socialową spółkę działającą w ramach grupy – agencję SHAKE HANDS na stanowisku account managera. Będzie szefem teamu prowadzącego markę Tikkurila oraz samodzielnie realizować bieżące projekty, m.in. dla marki Telepizza.

Zmiany mają miejsce także w dziale administracji. Z urlopu macierzyńskiego na stanowisko office managera wraca Katarzyna Zegarowska-Strzelczyk. Zastępująca ją przez ostatni rok Karolina Parol pozostanie w zespole agencji i wesprze dział client service na stanowisku asystentki.