weronika_big

Weronika Lech

Senior Project Manager

Weronika od ponad 8 lat jest panią kierowniczką… projektową. Od grudnia 2015 roku w zespole Brand Support jako senior project manager piękne prowadzi naszych klientów.

Doświadczenie zdobywała w agencjach sieciowych, między innymi w: Testardo, Grey Group, Lemon Sky J. Walter Thompson oraz niesieciowych: Ambasada Brand Communications i Directors. Na swoim koncie ma zrealizowane projekty dla branży: Bankowość, FMCG, telekomunikacja i automotive. Pracowała dla dużych, globalnych marek: JTI – Winston, Samsung, Unilever, SEPHORA, Johnson&Johnson, Carlsberg oraz dla klientów lokalnych: mBank, LOTOS, PKO BP, PLAY, Wedel, CEDC – Żubrówka, Media Expert oraz empik school.

W wolnym czasie wyłącza głowę, ale włącza aktywność na spinningu. W ramach rozwoju ducha ogląda dobre filmy, czasami nawet do późna, ale rano zawsze melduje się punktualnie w agenturze. Docenia również piękno literatury pięknej – dużo czyta, od Tołstoja, przez Olgę Tokarczuk po Bukowskiego.

W ludziach ceni spokój i dystans do szaleństwa, które funduje nam rzeczywistość.

Jak najczęściej stara się przypominać swoje własne słowa: „Jakie to życie piękne, kiedy człowiek skoncentruje się na popełnianiu przyjemności!”. Z przyjemnością przedstawiamy Weronikę! A, jeszcze jedno –  jej oczy są po prostu hipnotajzing!