urban_big

Urban Godlewski

Art Director

Urban Godlewski zajmuje stanowisko art directora od 2015 roku. Poprzednio pracował jako design director w agencji One Eleven, a wcześniej, między innymi, był senior graphic designerem w DDB Warszawa, art directorem w JWT Warszawa i graphic designerem w GPD Advertising. W branży pracuje od ponad 10 lat, a jego prace były nominowane w polskich 
i międzynarodowych konkursach.

Prywatnie jest fanem psów rasy rottweiler – w swoim życiu, jak dotąd, miał dwa (mamę i synka), ale jeszcze ma nadzieję, że kiedyś będzie dziarsko spacerował z kolejnym rottkiem. Ma jedno niespełnione marzenie z wczesnych lat 90. – w nosem przyklejonym do szyby oglądał figurkę – uwaga – szkieletora w helikopterze w kształcie czaszki w sklepie w hotelu Mariott, ale… rodzicie byli tam tylko coś załatwić. Jeśli ktokolwiek zobaczy gdziekolwiek i kiedykolwiek taką figurkę, to wiecie, co zrobić!

Jako, że twardo stąpa po ziemi, nie przepada latać samolotami. Jak musi, to musi, ale woli, jak nie musi. Kiedyś miał wykupiony lot krajowy, ale, w ostatniej chwili, postanowił jednakowoż popędzić swoim pojazdem. A wolnych chwilach lubi oglądać TeamCoco Conana O’Briena i… śmieszne filmiki.