kasia_big

Katarzyna Zegarowska-Strzelczyk

Office Manager

Matka, żona i… aplikantka. Nasz urocza Kasia Zegarowska – Strzelczyk, zwana dalej Zegaryną, od 2007 roku brawurowo pnie się po szczeblach kariery w Brand Support. Zaczynała pracę 
na stanowisku office assistant, następnie awansowała na assistant to board members, aż końcu została office mangerką. Przypadek?

O nie, przypadki są tylko w gramatyce. Dzięki niej wszystko chodzi jak w zegarku. Dba o nas, pamięta o tym, o czym nie pamiętają inni i jest biura ozdobą – posyła serdeczne uśmiechy zuchom z zespołu i gościom. Kasia to nasz skarb!

Jak na aplikantkę przystało, jest absolwentką prawa. Zgłębia kodeksy i inne prawnicze wariacje. To, bezapelacyjnie, bardzo mądra i pracowita młoda dama. A w dodatku wyznaje zasadę, 
że wszystko jest możliwe i ubolewa nad tym, że doba ma tylko 24 h, ponieważ zawsze ma jeszcze masę zadań i pomysłów do zrealizowania.

Od niedawana mama uroczej Zuzi, ślicznej rezolutnej dziewczynki, która jest naszą małą ulubienicą. W wolnych chwilach, jeśli tak można nazwać czas w przelocie pomiędzy pracą, życiem rodzinnym czy pilną nauką, czyta kryminały i tańczy zumbę.