karolina_big

Karolina Parol

Account Assistant

Karolina do Brand Support przybyła w 2015 roku z bogactwem doświadczeń i anegdot z pracy 
w urzędzie. Dzięki niej, pod nieobecność naszej office managerki, zwanej pieszczotliwie Zegaryną, wszystko chodziło jak w zegarku. Nic dziwnego, ponieważ Karolina administrowanie i wydawanie rozporządzeń ma we krwi. Jako absolwentka administracji publicznej doskonale zna teoretyczne tajniki zarządzania, a model idealnej biurokracji opanowała do perfekcji. Skutecznie łączy je z bogatą wiedzą praktyczną.

Karolina tak wszystkich zaczarowała swoim profesjonalizmem, a zarazem żartobliwą autorytarnością, życzliwością i otwartością, że po powrocie Zegaryny została z nami! Takiego skarbu nie wypuszcza się z rąk, więc zaczyna swoją przygodę w dziale client service na stanowisku Client Service Assistant. Przeszła już nawet szkolenie z miłego odbierania telefonów. Jako urodzona dyplomatka i mówca zaliczyła je celująco. :)

Sama o sobie mówi „że tak powiem, lubię wiedzieć”. W wolnych chwilach czyta biografie – 
w szczególności uwielbia książki o mafii. Karolina jest niezastąpionym źródłem wszelkich informacji, także o celebrytach 
i Wielkim Świecie, jak również mistrzem zbierania informacji i magazynowania danych. Dzięki czemu nic nie jest w stanie ją zaskoczyć.