ewa_big

Ewa Sętowska

Account Manager

Z branżą reklamową związana od 2007 roku. Po 2 latach pracy na stanowisku Office Managera w agencji GPD Advertising, rozpoczęła pracę w dziale Client Service, wspierając go w realizacji zadań dla marek BP, Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica i Sava. Od 2012 w agencji ADnova zajmowała się działaniami reklamowymi brandów Astor, Rimmel, Sally Hansen i innych znajdujących się w portfolio Coty. Wszechstronna – potrafi wysłać grupę zwycięzców konkursu na koncert w Las Vegas, zorganizować event czy stworzyć advertorial lub choćby intrygujące hasło. Fascynują ją social media i tę pasję miała przyjemność realizować w faceADDICTED, koordynując i kreując obecność marki Plus w mediach społecznościowych. W Brand Support odpowiadała za obsługę Ferrero. Odpowiadała, ponieważ od jakiegoś czasu przeszła do spółki – siostry – Shake Hands, podążając za głosem swojego zawodowego serca w kierunku mediów społecznościach. Na szczęście, dalej zajmuje swoje biureczko i czynnie uczestniczy w życiu obu firm.

Wrażliwa na sytuację kobiet oraz mniejszości. Ma za sobą warsztaty dziennikarstwa antydyskryminacyjnego oraz kampanię społeczną „Spoko, ja też” autorstwa Kampanii Przeciw Homofobii, w ramach której zajmowała się działaniami PR.

Kocha Warszawę i jazdę na rowerze, więc z powodzeniem łączy te miłości. Regularnie odwiedza rzeźbę żyrafy w Parku Praskim i uparcie twierdzi, że tak naprawdę jest ona smokiem. Interesuje się teoriami zdrowego żywienia. Wegetarianka. Uwielbia spać, ale kiedy nie śpi, trzyma kredens ;). A tak naprawdę śledzi trendy ze świata marketingu, czyta wydawnictwa branżowe i pochłania filmy o superbohaterach.