basia2_big

Barbara Pińkowska

Community Manager

Barbara Pińkowska

Community Manager w Shake Hands od czerwca 2014 roku. Zajmuje się takimi markami jak Astor, Sebastian Professional, Nioxin, Londa. Odpowiedzialna za wizerunek marek w social media. Tworzy, aktualizuje, moderuje, monitoruje treści na portalach społecznościowych zgodnie z trendami komunikacyjnymi i nowymi technologiami internetowymi.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Trzy lata zaangażowana w branży eventowo-foodowej. Była managerem w „SmArtStudio – sztuka i kulinaria” oraz managerem kultowego miejsca w Warszawie: Bar i Bazar Koszyki. Ma za sobą setki zorganizowanych eventów kulinarnych i kulturalnych.

Lubi gotować, ale jeszcze bardziej lubi jeść. O każdej porze dnia i nocy. Najbardziej kocha owoce morza w Hiszpanii i Portugalii, ale dobrym stekiem też nie pogardzi. Przyjaciółka ruchu Slow Food i idei Comfort Foodu. Julię Child ceni za jej profesjonalizm, dystans i poczucie humoru, a Nigellę Lawson za jej seksapil i kobiecość.

W wolnych chwilach szuka inspiracji, urządza sobie przestrzeń, aranżuje wnętrza. Mistrzyni znajdowania najciekawszych promocji.

Kocha ludzi, często się do nich śmieje. Podobno najlepiej wygląda z uśmiechem.