aurelia_big

Aurelia Szokal-Egierd

Managing Director

Współzałożycielka agencji, zarządza nią od 2004 roku. Wcześniej pracowała w międzynarodowych korporacjach w działach marketingu, trade marketingu i sprzedaży, 
dzięki czemu zna standardy i procedury korporacyjne oraz jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Zachwyca się prostotą, również w komunikacji międzyludzkiej. Dzięki temu zdecydowanie szybciej osiąga cele.

Zatrudnia ludzi o spójnym ze swoim systemem wartości, którzy na dodatek potrafią zarządzać się sami – ona ma wtedy czas i spokojną głowę do rozwoju biznesu.

Relacyjny zadaniowiec – rzadkie połączenie w świecie zwierząt. Gdy ma jasno określony cel, gna do niego z prędkością światła, uśmiechem, napędzana energią słoneczną, kosmiczną i własną.

Wstaje przed 6 rano, by mieć dzień dłuższy niż przeciętny mieszkaniec globu. Długie poranki poświęca na czytanie, sport lub marzenia – w zależności od tego, jaka myśl pierwsza pojawi się po przebudzeniu.

Najczęściej odwiedzane przez nią strony internetowe to kayak.com i tripadvisor. Nie może się doczekać kolejnych podróży i kolejnego badge’a. Serwisy podróżnicze to jedyne, na których jest nie tylko obserwatorem, ale również content generatorem.

Aha, jest purystką językową, ale pojęcie “content generator” w kontekście podróży wyjątkowo jej nie razi.